News / Projekt: Browar Zakładowy kusi projektantem i etykietami

Trzeba pochwalić Browar Zakładowy za relacje publiczne (Public relations – PR). Firma, która nie wydała jeszcze ani jednego piwa na świat a większość już ich doskonale zna.
Fanpejdż na facebooku ma ponad 2,1 tysiąca lajków! Jak to możliwe?

Oczywiście to wszystko zasługa solidnie prowadzonej komunikacji z przyszłymi klientami. Właśnie wpadł mi w oko ich najnowszy teaser (zwiastun). Chłopaki z Browaru Zakładowego chwalą się projektantem etykiet. Słyszeliście coś takiego wcześniej! Pewnie nie, bo dla wielu to nie ma znaczenia – a dla mnie to super hit!

To bardzo fajnie widzieć, jak na naszych oczach zmienia się świadomość / podejście browarów do opakowania. Cieszy mnie to, bo mam nadzieję, że będę miał więcej krajowych tematów do moich postów na blogu.

Pokusili nas etykietami z jabłuszkowego ekranu. Widać, że Dawid Ryski (projektant) spełnia się w swojej stylistyce i klimat przedwojennych plakatów będzie przypisany do Browaru Zakładowego.

Ciekawe jak będą wyglądać gotowe na butelce. Już nie mogę się doczekać.

P.S smaku piwa również!

Piwo jest dla nas najważniejsze, ale w naszym browarze chcemy zadbać także o odpowiednią oprawę graficzną. Dlatego etykiety zrobi Dawid Ryski, młody i piekielnie zdolny grafik, który tworzy m.in. plakaty koncertowe np. dla Florence and the Machine czy Editors. Odwiedziliśmy go podczas pracy 🙂

Posted by Browar Zakładowy on 17 luty 2016