Projekt: Almanac Beers

To że Stany dobrze stoją piwem to doskonale wiecie. Więc ciężko pominąć kolejnego gracza jakim jest Almanac Beer Co. Lubię ten browar za niezliczone eksperymenty z owocami dodawanymi do piwa. Jest to już ich znak rozpoznawczy. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie produkcje leżakują klasycznie – wyłącznie w beczkach! Dlatego ich hasłem przewodnim jest „Farm to barrel”. (jak to przetłumaczyć, żeby nie brzmiało: hodowane do beczkowania)

Browar założyli w 2010 Jesse Friedman i Damian Fagan (oczywiście piwowarzy domowi). Mieści się w San Francisco, Kalifornia (USA). Staż mają nieduży w porównaniu z konkurencją, ale potrafili dobrze wystartować i dziś są liczącym się browarem.

Projektowo – ciekawie podeszli do opakowania swoich piw. Bardzo szybko reagowali na uwagi konsumentów poprawiając etykiety. Każdorazowo podnoszą ich jakość. Dzisiaj mogą się pochwalić bardzo fajną serią Limitowanego Świeżego Piwa.

Projekty są prowadzone z klasą. Wysoka butelka, kolorystyka stonowana, bez zbędnych fajerwerków. Jest czysto i przejrzyście. Technologia druku bezpośredniego na butelce sprawdza się znakomicie przy tych grafikach i zdecydowanie podnosi jakość produktu. Celowo pokazuję Wam tylko limitowane piwa. Ponieważ dopiero w następnym poście chcę napisać coś o ich sztandarowych butelkach, które również wyglądają interesująco.

Jak Wam się podoba ?

Almanac Beer Co. Seasonal Bottles  2 Almanac Beer Co. Seasonal Bottles  3 Almanac Beer Co. Seasonal Bottles

źródło:
www.almanacbeer.com