Projekt: Piwne Podziemie świętuje rok działalności

Dziś dzień wyjątkowy. Jeden z moich ulubionych browarów będzie świętował swoją 12stą miesięcznicę działalności. Oczywiście nie mógłbym się nie pojawić na tak zacnej imprezie. W końcu pierwsze urodziny obchodzi się raz w życiu!

Wiecie o kim piszę? – chodzi o Piwne Podziemie. Miałem przyjemność być na ich pierwszej imprezie U FOTOGRAFA, kiedy z kranów polał się premierowy Mustache Rider (Rye Pale Ale ze skórką pomarańczy). Już wtedy wiedziałem, że nie będzie to browar robiący klasyczne piwa. Ewelino i Darku (właściciele) gratuluję Wam odniesionego sukcesu i mam nadzieję, że kolejne lata Waszej działalności będą dalej owocowały fantastycznymi piwami – bo kto jak kto ale Wy to potraficie robić!

P.S. Miało być o projekcie, a więc jak już przy Piwnym Podziemu jesteśmy to pokażę Wam owoc naszej skromnej współpracy. Jest nim etykieta na krany dla piwa Sztukmistrz (Lubelskie Pale Ale). Piwo miało swoją premierę podczas Europejski Festiwal Smaku w Lublinie. Było pierwszym piwem uwarzonym przez PP z użyciem wyłącznie polskich chmieli.

Jak Wam się podoba obrana stylistyka ?

Urodziny Piwnego Podziemia:
https://www.facebook.com/events/1546526255673301/