Projekt: piwo w puszce ?

Dzisiejszym wpisem chciałbym rozpocząć dyskusję, mam nadzieję, że na temat, który nas nie ominie a nawet śmiem twierdzić, że się spełni w niedalekiej przyszłości. Chciałbym napisać o pakowaniu kraftów w puszki. Jedni twierdzą, że z puszki to ble bo aluminium psuje piwo inni wolą pić wyłącznie z puszki. W USA kraft w puszce jest na porządku dziennym. Zobaczcie, że puszka jest równie dobrym jak nie lepszy nośnikiem reklamowo – graficznym produktu ze względu na prostą formę, w dodatku stosowana już od wielu lat z powodzeniem.
Koniecznie rzućcie okiem na bardzo fajna kolekcja zabytkowych puszek po piwie z książki pt. Beer: A Genuine Collection of Cans:
https://flic.kr/s/aHsj6ohcFR

Jak myślicie – znajdziemy puszki z polskim kraftem na sklepowych półkach? Który browar wprowadzi je jako pierwszy, jak obstawiacie? a może nie chcecie piwa z puszki ?

Velkopopovicky Kozel - Designed by Yurko Gutsulyak pantone-beer-cans-hed-2014 naked beer - Designed by Timur Salikhov, lingerie-beer-cans hb2 fe518644ba1f9aa57ff9f6372b6e1775 Bootstrap-Brewing-Packaging-02-640x640 52fdbd8c2b6e8